A firm sells two products, Regular and Ultra. For every unit…

A firm sells two products, Regular and Ultra. For every unit of Regular sold, two units of Ultra are sold. The firm’s total fixed costs are $1,612,000. Selling prices and cost information for both products follow. What is the firm’s break-even point in units of Regular and Ultra?  Product Unit Sales Price Variable Cost Per Unit Regular $ 20 $ 8 Ultra   24   4