A photon of light has a wavelength of 450 nm. Calculate its…

A photon of light has a wavelength of 450 nm. Calculate its energy in joules.   E=hcλE = \frac{hc}{\lambda} h=6.626×10−34J⋅sh = 6.626 \times 10^{-34} J·s c=3.00×108m/sc = 3.00 \times 10^8 m/s *must show all your work including how units cancel out. Final answer should be in correct significant figures and include proper unit.